Künye

Künye
İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee

AHS MEDYA
Mimar Sinan Mahallesi, Üsküdar Caddesi, Yeni Çamlıca Yedpa Ticaret Merkezi H2,P2 No:117 34779 Ataşehir/İstanbul
Tel: 08504452265
Fax: 02163145770
Pbx: 02163145772

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief
Ertan HASDAĞLI
mail: ertan@ercisajans.com
gsm: +90 5332148965

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors
Recep İNANIR
mail: recep@ercisajans.com
gsm: +90 5324478569

Bekir MUSLU
mail: bekir@ercisajans.com
gsm: +90 5413396547

Kerem KIRMIZI
mail: kerem@ercisajans.com
gsm: +90 5424122525

Kenan ADALI
mail: kenan@ercisajans.com
gsm: +90 5333335474

GECE EDİTÖRÜ / Night Editors
Soner SABAHCI
mail: soner@ercisajans.com
gsm: +90 5324125885

MALİ MÜŞAVİR / Financial Advisor
Necmi ORDU
mail: necmi@ercisajans.com

REKLAM REZERVASYON / Advertising Reservation
reklam@ercisajans.com

HUKUK DANIŞMANI / Law Consultant
Av. Fatih KOÇ
GSM: +90 5412368787

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@ercisajans.com

YAZILIM FİRMASI / System Management
WordPress

SERVİS YER SAĞLAYICI / Service Provider
Esentepe Mahallesi, Esentepe Mah. Büyükdere Cad,
Metrocity AVM No:171, 34394 Şişli/İstanbul

Abonesi Olduğumuz Ajaşnslar

Adres / Addresse
(Çalışma Saatleri: 08:00 – 18:00)

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

“sondakikahaberlerii.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı AHS MEDYA Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”